Hakkımızda

        Güneş paneli ülkemize 25-30 yıl önce giren, o dönemde hepimiz için değişik ve cazip bir uygulamaydı. Güneşli günlerde güneş ışınlarından faydalanarak evlerde kullanılan suyun ısıtılması ve bu sayede sıcak su ihtiyacının sürekli olarak tedariki için kurulan güneş panelleri, zaman içinde gelişen teknoloji sonucu, bugün büyük işletmelerde dahi elektrik enerjisi üretimi amacıyla kullanılacak hale getirilmiştir.

Enerji… Günümüzün tartışmasız en önemli ihtiyacı. Artık çevremizde gördüğümüz her şey için enerjiye ihtiyaç duyuyoruz. Bunda teknolojinin ve teknolojik ürünlerin rolünün büyüklüğü tartışmasızdır. Ancak şüphesiz alışkanlıklar ve konfora olan düşkünlük te enerji ihtiyacının artmasının en büyük sebeplerinden biri. Bu anlamda artık önüne geçilemez ve engellenemez bir enerji tüketimi ortaya çıkmıştır.

Her devlet enerji ihtiyacını farklı şekillerde karşılamaktadır. Enerji ihtiyacı, bulunulan coğrafyanın konumu, yer altı zenginlikleri, nüfus sayısı, halkın refah durumu gibi çeşitli faktörlere göre değişik şekillerde karşılanır. Çok sayıda ülke enerji ihtiyacını başka ülkelerden enerji satın alarak gidermektedir.

Ülkemiz ise enerji üretimi ve enerji kaynakları açısından pek çok ülkeden daha zengin kaynaklara sahiptir. Ancak doğalgaz ve akaryakıt ihtiyacımızı ithal yolu ile karşılamaktayız. Bunun yanında elektrik enerjisi için HES ler yapılmakta, ısınma ihtiyacımızın bir kısmını da kömür ile sağlamaktayız. Yine de şu anda ülkemizde en fazla kullanılan enerji kaynağı doğalgaz ve akaryakıttır. Akaryakıt için son yıllarda üretilmeye başlanan hybrid araçlar bir alternatif oluşturmaya başlamıştır. Ancak elektrik ihtiyacı için mevcut güneş enerjisi panelleri ile elektrik üretimi dışında henüz başka bir alternatif söz konusu değildir.

Güneş paneli sistemleri, elektrik enerjisinin alternatifi olarak hayatımıza girdi. Artık kapalı havalarda bile, atmosferdeki güneş ışınlarını absorbe ederek enerjiye dönüştüren sistemler kullanılıyor. Daha az enerji gideri daha fazla tasarruf, daha iyi hayat şartları demektir. Çocuklarımız için yaşanabilir bir Dünya’nın en önemli adımı da sürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanımının yaygınlaşmasıdır.

Firma olarak hem sosyal hem de bireysel sorumluluk hissettiğimiz enerji tüketiminin azaltılması ve sınırsız bir kaynak olan güneş enerjisinin kullanımın yaygınlaşması için evlerinize, işyerlerinize, tarlalarınıza ve enerji ihtiyacı duyduğunuz her yere güneş enerjisi panelleri inşa ediyoruz.

Uzun yıllardır içinde olduğumuz güneş paneli üretim ve kurulumu işinde edindiğimiz tecrübe ve güven ile hizmetlerimizin kalite ve kapsamını en yüksek seviyede tutmayı misyon edindik. En kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla tüketiciye ulaştırma konusunda iddialıyız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve memnun müşterilerimiz ile büyümeye devam ediyoruz. Güneş paneli kurulumu yanında, olası sorunlarda servis hizmetlerimiz ile sektördeki firmalardan farklı bir çalışma sistemi geliştirdik.

Güneş paneli kurdurmak istiyor ancak kiminle çalışacağınıza karar veremiyorsanız, bizimle görüşüp bilgi ve fiyat teklifi almadan karar vermeyin. En iyi hizmeti almak ve sorunsuz bir güneş paneli sistemine kavuşmak için doğru yerdesiniz.