GES Danışmanlık

GES Danışmanlık

GES Danışmanlık

GES Danışmanlık

         GES danışmanlık hizmetleri, her boyut ve özellikte güneş paneli sistemi ve güneş paneli tarlalarının keşif, projelendirme ve kurulumu için verilen hizmetlerdir. İşin finansman, kredi ve yatırımcı bulma boyutunda da aktif rol alan GES danışmanlık hizmetleri, profesyonel bir ekip ve deneyimli bir firma geçmişini de gerektirir.

GES, güneş enerjisi sistemlerinin kısaltılmış halidir. Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gerekli teknolojik ve aktif hizmetlerin sunulmasının amaçlandığı bu alanda, işin fikir aşamasından elektrik üretmeye başlandığı ana kadar olan zaman boyunca profesyonel bir çalışma gerçekleştirilir.

Güneş panelleri bazen tek bir konut, bazen bir işletme veya fabrika, bazen de bir tarlanın sulama için gerekli elektriğini karşılamak amacıyla kurulur. Çatı veya bahçeye konulacak kadar küçük projeler kadar birkaç dönüme yayılan panellerden oluşan güneş paneli tarlalarına kadar her tür ve büyüklükte proje yapılabilir. Önemli olan alanında uzman bir ekiple çalışmaktır.

İstediğiniz alana güneş paneli kurdurma niyetindeyseniz, işin teknik ve mesleki bilgi gerektirdiğini de dikkate alarak mutlaka kurumsal hizmet almanızı öneririz. İster ev için isterseniz büyük bir sanayi kuruluşu için olsun, güneş enerjisi sistemi kurmak deneyim ve mesleki formasyon ister.

Geniş anlamda GES danışmanlık işine keşif ile başlanır ve güneş enerjisi sistemi kurulacak alanın elektrik ihtiyacının hesabı yapılır. Kurulum yapılacak alanın büyüklüğü, güneş görme verileri, tüketim miktarı ve müşterinin bütçesi dikkate alınarak en uygun proje hazırlanır. Eğer müşteri ekonomik olarak bunu finanse edemeyecekse yatırımcı veya banka kredisi kullanma konularında da danışmanlık ve iş takibi gerçekleştirilir.

Olayın finansman boyutu da çözüldükten sonra proje uygulamasına geçilir. Hazırlıktan sistemin aktif hale gelmesine kadar her aşamada deneyimli mühendisler ve teknik personel görev alır. Sistemin kurulumu gerçekleştirildikten sonra deneme yapılır ve müşteriye teslim edilir.

GES danışmanlık hizmetlerimiz ve bitirdiğimiz projelerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aklına gelen her türlü soru ve sorunda yanınızda olacak ekibimiz size güvenli ve verimli şekilde çalışan bir GES projesi hazırlayarak uygulayacaktır. Kalite ve ekonominin adresi olan firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınıza eminiz.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.